Rollup LUX 100x200cm

Nowy

Cechuje go bardzo dobry stosunek ceny do jakości – za zaledwie parę złotych otrzymujesz podstawowy rollup o stabilnej konstrukcji i łatwym użytkowaniu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

135,00 zł

Opis

Wymiar: 100x200cm
Waga: 4,5kg
Konstrukcja: aluminium anodowane
Akcesoria: Jednowarstwowa torba transportowa

Więcej informacji

Rollupy to obowiązkowy element krajobrazu na każdej wystawie. Są doskonałym nośnikiem ofert firmowych i zawsze przyciągają wzrok klientów. Bardzo dobrze uzupełniają wszelkie systemy wystawiennicze, komponują się niemal z każdym projektem czy typem budowy.

Aktualnie jest już dostępny najtańszy na rynku ROLLUP LUX o wymiarze 85x200cm. Cechuje go bardzo dobry stosunek ceny do jakości – za zaledwie parę złotych otrzymujesz podstawowy rollup o stabilnej konstrukcji i łatwym użytkowaniu. Jego rozłożenie zajmuje niewiele czasu, ponieważ opiera się o górną listwę zatrzaskową i wytrzymałą taśmę dwustronną. Inwestycja w ten produkt to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale również szansa na przyciągnięcie wielu nowych klientów.

Konstrukcja stojaka wykonana jest z lekkiego aluminium anodowanego na kolor stalowy. Zastosowany w kasecie unikalny mechanizm sprężynowy nie ulega zużyciu, ani uszkodzeniom. Roll Up jest dostarczany z torbą transportową zamykaną na suwak. Torba posiada trzy uchwyty umożliwiające transportowanie w trzech dogodnych pozycjach.

Możliwość zabezpieczenia wydruku laminatem matowym w celu zwiększenia odporności na uszkodzenia mechaniczne i znacznego wydłużenia trwałości kolorów (posiada filtr UV) w cenie 40 zł (netto).

Pobierz PrestaShop

Instrukcja projektowania

Pobierz naszą instrukcje. Sprawdź jak najlepiej zaprojektować swojego rollup'a.

Pobierz PrestaShop (1.11M)